Heade mõrvade linn

Indrek Hargla

21,00 

Kogumikus „Heade mõrvade linn“ on kolm mõrvalugu Tartu linnast. Neid jutte ühendab see, et need kõik toimuvad kultuuriringkondades ja Tartu kesklinna tuntud kohtades ja lugude keskmes on teravad intriigid ja vastuolud Eesti haritlaskonna seas.
Lühiromaanis „Mõrv Mänguasjamuuseumis“ leitakse tapetult sama muuseumi teaduskuraator, kes juhatas seal öösel salajast koosolekut. Mõrva asub uurima Kirjandusmuuseumi eriosakonna endine töötaja, eradetektiiv Laura Peegel, kes peagi tuvastab, et Tartus toimub juba pikemat aega salajane sõda erinevate kultuuriasutuste vahel ja et panused selles mängus on väga kõrged. Oma huvide kaitsmiseks on Tartu muuseumid moodustanud salajase koalitsiooni ning mõrtsukas peab olema keegi selle liikmetest.
Jutustustes „Mõrv Ulmeühingu aastakoosolekul“ ja „Mõrv „Reaktori“ toimetuses“ on vaatluse all karm tegelikkus Eesti kirjandusilmas.

Raamat on esimene „Kriminaalse raamatukogu“ sarjas, järgmisena ilmuvad Joel Jansi „Rõngu roimad“ ja Indrek Hargla „Apteeker Melchiori apokrüüfid“.

Kirjastus “Raudhargla”, 2023

Kategooriad: ,

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Heade mõrvade linn”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga