Kiisu reisib

Heli Illipe-Sootak

9,00 

2010. aastal ilmunud “Kiisu raamatule” omistasid lastekirjanduse eksperdid “HEA RAAMATU” märgi. „Kiisu raamatu“ inspiratsioonilainel kirjutet „Kiisu reisib“ viib raamatu peategelase kodukass Kiisu laia ilma rändama. Kiisule meeldib küll omas kodus toimetada, aga mõnikord tuleb selline vastupandamatu reisihimu peale, et pole muud kui seljakott selga ja teele asuda. Ja kui mõni hää sõber sääl kaugel maal ees ootamas, on reis hoopis põnevam. Võõramaised toidud ja joogid, teine keel ja kombed – iga paik on omamoodi ilus ja huvitav.

Tühjade käppadega külla minna pole aga sugugi kiisulik. Kiisu moonakotis leidub alati tükike eestimaist- rukkileib või hoopis räimed. Ning kui maakerale tiir peale tehtud ja koduigatsus vaikselt hinge poeb, on küll tagumine aeg koduteele asuda. Sest koju päralejõudmine on nii iseäranis magus tunne! Võõrsil hea, kodus parem, teab Kiisu omast käpast. Kiisu reisijuttudes käib Kiisu Hiinas ja Venemaal, Antarktikas ja Gotlandil. Käib mujalgi. Rongiga, helikopteriga või purjepaadiga. Kiisu rännupaiku visualiseerivad suurepärase kompositsioonitaju, detailirohkuse ja ainuomase „käekirjaga“ Katrin Ehrlichi illustratsioonid.

Raamatuga on kaasas paela otsas KIISU tegelaskuju, millega laps saab raamatut lugedes mängida. Sisekaanel on tasku, kuhu sisse saab Kiisu sisse panna.

Kirjastus “Dolce Press”, 2017

Kategooria:

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kiisu reisib”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga